مبلمان میلاد علاوه بر تولید تخت خواب فلزی برای مصرف خانگی با تولید انواع تخت خواب فلزی (تخت خواب فلزی یک نفره،تختخواب فلزی دو نفره،تخت خواب فلزی دوطبقه و سربازی) تجهیز هتل ها ، خوابگاه های دانشگاهی ، آسایشگاه های پادگان ها ، بهزیستی و.... را در کارنامه خود دارد.


 جهت مشاوره و خرید با شماره تلفن 55250242 021 - 55249880-021  تماس حاصل فرمائید .

 

با کلیک روی هر تصویر می توانید مشخصات و قیمت تخت خواب فلزی دو طبقه و دو نفره  را مشاهده بفرمایید. لطفا برای استعلام قیمت تخت خواب فلزی دو طبقه و تخت خواب فلزی دو نفره  تماس بگیرید.

جهت بزرگنمایی تصاویر روی تصویر مورد نظر کلیک نمایئد

 


فعالیت مبلمان میلاد در زمینه تختخواب فلزی به شرح ذیل است:

قیمت تختخواب فلزی

1- مواد اولیه به کار رفته در تولید تخت فلزی :
جنس لوله ها و قوطی های به کار رفته در تخت خواب فلزی آهن درجه یک کارخانه خاورصنعت می باشد ضخامت آهن قیدها 90 میباشد و ضخامت سرقیدهای تخت خواب فلزی 5 mill بوده و کلیه ی درپوش های تختخواب فلزی طرح هشت ضلعی الماسی است همچنین نئوپان و MDF  به کار رفته در تختخواب فلزی تولید کارخانه پویا میباشد.


2- مراحل ساخت تختخواب فلزی :
لوله ها و قوطی های تختخواب فلزی بعد از برشکاری و سوراخکاری سنگ کاری شده سپس توسط دستگاه جوش CO2 جوشکاری میشود.


3- رنگ کاری تختخواب فلزی :
رنگ کلیه تخت خواب های فلزی رنگ کوره ای پودری الکترو استاتیک بوده و پودر بكار رفته در رنگ كاري تختخواب فلزي توليد کارخانه پوشش فام میباشد.


4- کفی های تختخواب فلزی :
کفی تختخواب فلزی در دو نوع کفی چوبی و کفی فلزی میباشد.
تعداد قوطی های زیر کفی هر تختخواب فلزی 8 عدد میباشد.

5- مونتاژو بسته بندی :
تخت خواب فلزی بعد از رنگ کاری مونتاژ شده و ستون های تخت خواب فلزی توسط کارتن بسته بندی می شود و کل تاج تختخواب فلزی و قیدهای تخواب فلزی داخل نایلون بسته بندی میشود.
كليه تختواب فلزي ها داراي دو سال ضمانت ميباشد
اکنون به ياري خداوند و بهره گيري از راهنمايي ها و پيشنهادات شما عزيزان با تلاش شبانه روزی و گروهی کادر مبلمان میلاد یک تخت خواب فلزی مقاوم و زیبا آماده است تا رنگ و جلوه ای تازه به اتاق خواب شما بدهد.

جهت خرید و اطلاع از قیمت تختخواب فلزی مبلمان میلاد با کارشناسان میلاد تماس گرفته و از آخرین قیمت تختواب فلزی مطلع گردید . تماس با مبلمان میلاد

بخش مربوط به صفحه محصولات

بهینه سازی وب سایت - بهینه سازی سایت - سئو سایت